Czyściki do telefonów — zawieszki

Produkujemy czyściki — zawieszki do telefonów komórkowych — smartfonów.

Czyścik składa się z dwóch elementów — części reklamowej z indywidualnym Państwa nadrukiem reklamowym oraz z rewersu — czyścika do telefonów. Uzupełnieniem jest sznureczek do mocowania czyścika lub sznureczek z wtyczką do gniazda słuchawki.

Czyścik — zawieszka jako element reklamowy

Czyścik reklamowy jest idealnym nośnikiem Państwa reklamy — cały czas przy telefonie w widocznym miejscu. Znakowanie odbywa się poprzez naklejkę zalewaną żywicą — z nadrukiem w pełnym kolorze. Nadruk na zawieszkach do telefonów zabezpieczony jest warstwą żywicy epoksydowej. Możliwość produkcji już 100 sztuk z jednego wzoru graficznego! Ten typ czyścika można wykonać w bardzo krótkim czasie !

Czyściki zawieszki do telefonów, czyścik zawieszka do telefonu z wtyczką, zawieszki reklamowe

Szukasz nietypowej reklamy? Zawieszki do telefonów z wtyczką idealnie się do tego nadają! Zapraszamy do składania zamówień.

Inne nazwy: czyściki zawieszki do telefonów, czyściki do telefonów, czyściki zawieszki do smartfonów. Zawieszki reklamowe do telefonów, czyściki do telefonów producent. Zawieszki do telefonów producent, gadżety do telefonów producent. Ciekawe gadżety do telefonów, czyściki do telefonów z nadrukiem. Indywidualne czyściki do telefonów

Zapraszamy do kontaktu z naszą firma: info@przypinki.info - tel. 12 263 72 03tel. 12 281 00 86
Zapraszamy: poniedziałek - czwartek w godz. 9-17, piątek w godz. 8-16

­