Produkujemy czyściki reklamowe do telefonów. Czyścik służy do czyszczenia ekranów telefonów, smartfonów lub tabletów (większe rozmiary). Jest to ciekawy i użyteczny gadżet reklamowy z Państwa indywidualnym nadrukiem. Każdy czyścik mocowany jest na reklamowym kartoniku i zapakowany w indywidualny woreczek samoklejący. 

Czyścik dzięki warstwie silikonu adhezyjnego przywiera do telefonu-smartfonu bezklejowo. Nadruk na czyściku wykonujemy jako pełny kolor CMYK, załączony kartonik zwiększa powierzchnię reklamową - dodatkowo zalecamy na jednej ze stron kartonika umieszczenie instrukacji obsługi do czyścika - jest to nowy gadżet i nie każdy wie co z nim zrobić :) 

Czyściki reklamowe do telefonów komórkowych producent

Standardowo - najczęściej wykonujemy 4 wielkości / kształty czyścików - okrąg fi 33 mm, kwadrat 28x28 mm, prostokąt 40x30 mm lub duży prostokąt 90x62 mm. Każdy czyścik jest zamocowany na kartoniku - dla małych rozmiarów kartonik ma wielkość 55x85 mm. Czyściki wykonujemy już od 100 sztuk z jedego rodzaju - wielkości. 

Oprócz standardowych rozmiarów-wielkości możemy wykonać na indywidualne zamówienie prawie dowolną wielkość oraz kształt. Indywidualne kształty wykonujemy od nakładów 500/1000 sztuk. 

Inne nazwy: czyściki reklamowe producent, czyściki do telefonów producent, czyściki do ekranów telefonów producent, gadżety reklamowe do telefonów, ciekawe gadżety do telefonów, czyściki z indywidualnym nadrukiem, czyściki reklamowe z własnym logo, czyścik do ekranu telefonu 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firma: info@przypinki.info - tel. 12 263 72 03tel. 12 281 00 86
Zapraszamy: poniedziałek - czwartek w godz. 9-17, piątek w godz. 8-16

­