Czyściki do telefonów, smartfonów, tabletów

Produkujemy czyściki reklamowe do telefonów z Państwa indywidualnym nadrukiem. Czyścik służy do czyszczenia ekranów telefonów, smartfonów lub tabletów (większe rozmiary). Jest to ciekawy i użyteczny gadżet reklamowy — zawsze pod ręką użytkowników telefonów. Każdy czyścik dostarczany jest na reklamowym kartoniku i zapakowany w indywidualny woreczek samoklejący.

Czyściki — idealny gadżet reklamowy

Czyścik dzięki warstwie silikonu adhezyjnego przywiera do telefonu-smartfonu bezklejowo. Nadruk na czyściku wykonujemy jako pełny kolor CMYK. Załączony kartonik zwiększa powierzchnię reklamową — dodatkowo zalecamy na jednej ze stron kartonika umieszczenie instrukcji obsługi do czyścika. Jest to nowy gadżet i nie każdy wie jak go używać.

Czyściki reklamowe do telefonów komórkowych producent, czyściki reklamowe na zamówienie

Standardowo wykonujemy 4 wielkości / kształty czyścików — okrąg fi 33 mm, kwadrat 28x28 mm, prostokąt 40x30 mm lub duży prostokąt 90x62 mm. Każdy czyścik jest zamocowany na kartoniku — dla małych rozmiarów kartonik ma wielkość 55x85 mm. Czyściki wykonujemy już od 100 sztuk z jednego rodzaju — wielkości.

Czyściki na zamówienie

Oprócz standardowych rozmiarów-wielkości możemy wykonać czyściki na indywidualne zamówienie. Czyściki indywidualne mogą mieć prawie dowolną wielkość oraz kształt. Indywidualne kształty wykonujemy od nakładów 500/1000 sztuk.

Szukasz producenta ciekawych gadżetów do telefonów? Zapraszamy do naszej firmy po czyściki!

Inne nazwy: czyściki reklamowe producent, czyściki do telefonów producent. Czyściki do ekranów telefonów producent, gadżety reklamowe do telefonów. Ciekawe gadżety do telefonów, czyściki z indywidualnym nadrukiem. Czyściki reklamowe z własnym logo, czyścik do ekranu telefonu. Czyściki na indywidualne zamówienie — producent.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firma: info@przypinki.info - tel. 12 263 72 03tel. 12 281 00 86
Zapraszamy: poniedziałek - czwartek w godz. 9-17, piątek w godz. 8-16

­