Produkujemy magnesy reklamowe w indywidualnej wielkości - kształcie na lodówki. Możemy wykonać prawie dowolną wielkość oraz kształt magnesu z Państwa reklamą - nadrukiem. Standardowo magnesy wykonywane są na folii magnetycznej 0,4 mm. Przy druku offsetowym możemy zastosować folię o grubości 0,7 mm - dla większych nakładów. 

Przy małych nakładach druk wykonujemy techniką cyfrową, przy większych stosujemy nadruk offsetowy na papierze + kaszerowanie do folii magnetycznej. Przy druku offsetowym i dużych nakładach otrzymujemy bardzo niską cenę jednostkową magnesu. Druk offsetowy wykonujemy od 1000/5000 sztuk w zależności od wielkości magnesu. Druk cyfrowy to min. 100/500 sztuk w zależności od wielkości i nakładu. 

Posiadamy również standardowe wykrojniki np magnesy 50x40 mm, 85x55 mm (wielkość wizytówki) i np 70x100 mm. Do wyceny potrzebujemy poznać kształt, wielkość magnesu oraz nakład. 

Magnesy reklamowe na lodówke płaskie prodcuent 

Inne nazwy: magnesy reklamowe na lodówkę, tanie magnesy reklamowe, producent magnesów reklamowych, elastyczne magnesy na lodówkę, cienkie magnesy na lodówkę, magnesy na lodówkę producent, producent magnesów, magnesy z reklamą na lodówkę, własne magnesy reklamowe 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firma: info@przypinki.info - tel. 12 263 72 03tel. 12 281 00 86
Zapraszamy: poniedziałek - czwartek w godz. 9-17, piątek w godz. 8-16

­