Pinsy metalowe 3d zalewane żywicą

Produkujemy pinsy metalowe zalewane żywicą epoksydową — tzw - tzw. pinsy 3d. Pins składa się z podkładu metalowego z zapięciem typu motylek oraz naklejki zalewanej żywicą — z nadrukiem w pełnym kolorze CMYK. Możemy wykonać pinsy z podkładem w kolorze złotym (mosiądz) lub srebrnym (alpaka lub stal). Nadruk odbywa się na białej folii i jest zalewany żywicą epoksydową. Dzięki temu uzyskujemy trwałe odwzorowanie kolorów.

Pinsy metalowe zalewane żywicą 3d producent, pinsy 3d na zamówienie   Pudeleczka opakowania na pinsy metalowe producent, opakowania na pinsy

Zapięcia do pinsów 3d

Standardowo pinsy zlewane żywicą mają zapięcie typu motylek (gwoździk + zatyczka)
Inne opcje zapięć:
- zapięcie typu agrafka (tylko do dużych pinsów)
- zapięcie magnetyczne do ubrań (podkład stalowy + 1 magnes do zapinania)

Posiadamy kilkadziesiąt gotowych wykrojników. Możemy wykonać indywidualną wielkość — kształt na zamówienie. Pinsy zalewane żywicą wykonujemy od 50*/100 sztuk z jednego wzoru graficznego — wielkości.

Zamienne nazwy: pinsy zalewane żywicą producent, pinsy zalewane żywicą epoksydową. Pinsy z akrylem, pinsy zalewane 3d producent. Pinsy na podkładzie mosiężnym, wpinki w klapę marynarki. Znaczki w klapę, pinsy 3d producent, znaczki 3d producent. Znaczki w klapę producent, wpinki w klapę z nadrukiem indywidualne pinsy 3d.

* 50 sztuk wykonujemy, tylko gdy mamy już na magazynie wymagane podkłady.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firma: info@przypinki.info - tel. 12 263 72 03tel. 12 281 00 86
Zapraszamy: poniedziałek - czwartek w godz. 9-17, piątek w godz. 8-16

­