Telestopery do telefonów - smartfonów są bardzo ciekawym i użytecznym gadżetem reklamowym. Telestoper ma za zadanie uniemożliwić - ograniczyć niekontrolowane przesuwanie się naszego telefonu po np kokpicie samochodu. Dodatkowo dzięki nadrukowi na telestoperze - jest bardzo dobrym nośnikiem reklamy ! Jest zawsze na telefonie w miejscu, na które patrzymy kilkadziesiąt razy w przeciągu doby. 

Oferujemy telestopery w kilku standardowych wielkościach: 36x36 mm, fi 37 mm, 55x25 mm, 55x36 mm, 135x65 mm. Nadruk na telestoperach wykonujemy jako pełny kolor CMYK, dodatkowo każdy telestoper umieszczamy na foliowanym kartoniku i pakujemy w indywidualny woreczek samoklejący. Dodatkowo na jednej ze stron kartonika do telestopera zalecamy umieszczenie instrukcji obsługi - aby przybliżyć zasadę działania i zastosowanie naszego telestopera !

telestopery reklamowe do telefonów komórkowych producent

Inne nazwy: telestopery do telefonów producent, telestoper indywidualny, telestopery z indywidualnym nadrukiem, telestopery z własną reklamą, ciakawe gadżety do telefonów, gadżety do telefonów producent 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firma: info@przypinki.info - tel. 12 263 72 03tel. 12 281 00 86
Zapraszamy: poniedziałek - czwartek w godz. 9-17, piątek w godz. 8-16

­