Zajmujemy się produkcją pinsów metalowych do wpięcia w klapę marynarki, czapki, beretu itp. Pins pełni rolę odznaki, informuje o przynależności do danej grupy lub zapewnia dyskretną reklamę :) 

Możemy wykonać produkcję w kilku technikach: 
- pinsy metalowe tłoczone - emaliowane, "złote", "srebrne", "brązowe", pokryte epoksydem itp ... 
- pinsy metalowe 3d zalewane żywicą 
- pinsy metalowe zalewane żywicą epoksydową z ramką 

Produkujemy pinsy metalowe wysokiej jakości. Produkujemy nakłady już od 50/100 sztuk - w zależności od techniki. Standardowo pinsy mają zapięcie typu motylek. W zależności od techniki mamy dostępne inne zapięcia: zapięcie magnetyczne, zapięcie typu śrubka z nakrętką lub zwykła agrafka. 

Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje pinsów metalowych

Pinsy metalowe w klapę indywidualne producent   Pinsy metalowe w klapę marynarki producent

Standardowo pinsy pakowane są w woreczki po 1 sztuce. Posiadamy w ofercie kilka wzorów pudełeczek - opakowań na pinsy metalowe. Zapraszamy do przesyłania zapytań i zamówień !

Dodatkowo posiadamy w ofercie kilka modeli opakowań na pinsy - pudełeczek - aby można było je wręczyć w odpowiedni sposób ! Standardowo pinsy pakujemy po 1 sztuce w osobne woreczki strunowe.

Pudełeczka opakowania na pinsy metalowe producent  Pudełeczka opakowania na pinsy metalowe

Inne nazwy: pinsy metalowe producent, pinsy w klapę producent, znaczki w klapę producent, wpinki w klapę producent, pinsy metalowe na zamówienie, pinsy metalowe malowane emaliowane producent, znaczki w klapę malowane producent, odznaki do marynarki producent, pinsy metalowe zapięcie magnetyczne, pinsy 3d zapięcie magnetyczne, zapięcie śrubka z nakrętką 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firma: info@przypinki.info - tel. 12 263 72 03tel. 12 281 00 86
Zapraszamy: poniedziałek - czwartek w godz. 9-17, piątek w godz. 8-16

­